Infarktový Comeback

Ve světě online zábavy dozajista mají stále své místo seriály, ač jejich domovem jsou především obrazovky našich televizorů. Avšak svět se mění a to si uvědomují i manažeři televizních společností. Stále více seriálů tak máme možnost shlédnout i v internetovém archivu. To platí i pro výtečný sitkom Comeback. Ten je již takovou stálicí televizních repríz a stále si udržuje vysokou sledovanost. Tu mu zaručuje jeho originalita. Přeci jen, co epizoda to unikát plný povedených skečů. Ono kolikrát stačí, aby Tomáš na vlastní oči z okna zahlédl kolaps skautského vedoucího. Toho poslala k zemi srdeční slabost a zanedlouho na to se necítí ve své kůži ani Tomáš.

Jak má ve zvyku, se svým problémem okamžitě pospíchá na pohotovost, kde zrovna sloučí nějaký nováček. Ten tak jeho příznaky bere vážně a nechává ho monitorovat holterem. Instrukce k tomu jsou jasné, prožít jeden běžný den, aby měli dostatek dat k případnému určení nějakých potíží se srdcem. Jenže v domácnosti, kde žije Ozzák je dost náročné se běžnému dni jen přiblížit. A zvláště nyní, kdy Ozzák při nějakém zkratu přebral vedení místních skatů. To si mohou být jejich rodiče jistí jediným, to co se za těch pár dnů naučí, jim bude způsobovat noční můry ještě několik dalších měsíců. Zkrátka Ozzák jakožto vzor cnosti není tou nejlepší volbou.

Tím však peripetie ani zdaleka nekončí. Simonu trápí nebývale velké množství podivných šifrovaných zpráv, co se začali objevovat po baráku. To je víceméně znepokojivé a je potřeba tomu přijít na kloub. Přeci jen není nijak bezpečné bydlet v domě, kde operují špióni. A veškeré stopy začínají vést do bytu Pacovských. Tak tenhle Comeback ke shlédnutí je další ukázkou precizně vypiplaných gegů, které ani zdaleka nemají připomínat reálný život. Cílem je pobavit, což se Comebacku daří na jedničku. Nikde jinde v jediném díle nenajdete špióny, skauty a k tomu ještě vážně churavého Tomáše s přáním jednoho obyčejného dne. I když v pojetí této partičky to takový běžný den je.